Logo
0 ks
za 0,00 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nezmeškejte žádné novinky či slevy!

 

Kontaktujte mě, rád Vám pomůžu!

Martin Janota

 

facebook

+420 725 883 611

ruzovakosmetika@gmail.com

  1. Úvod
  2. RŮŽOVÝ BLOG
  3. Svět krásy a kosmetiky
  4. Omládněte s obličejovou gymnastikou

Omládněte s obličejovou gymnastikou

 

Obličejová gymnastika je přirozená cesta, jak si udržet zdravou a pevnou pokožku. Je založena na cvicích, které posilují jednotlivé obličejové svaly. Je to jako každé jiné cvičení. Díky pravidelnému opakování Vaše pokožka zůstane pružná bez ohledu na věk.

 

Jak začít s obličejovou gymnastikou?

 

Je to opravdu jednoduché. Důležitá je ale pravidelnost. Najděte si denně 10 minut a udělejte si z obličejové gymnastiky svůj malý rituál. Přinášíme Vám 5 základních cviků:

 

obličej

 

Oční okolí

Oči otevřete co nejvíc, vykulte je ven a dívejte se rovně. Vytrvejte 5 vteřin. Následně oči přivřete, tlačte vrchní víčko proti spodnímu. Díky tomuto cviku nebudete mít povislá oční víčka. Udělejte 10 opakování. Tento cvik působí prospěšně i na ostrost vidění, protože se při něm posilují i oční svaly.

 

Pevný líc

Vyslovte I tak, že se zeširoka usmějete. Rty roztáhněte, zuby a rty držte při sobě a koutky táhněte směrem do stran. Stupňujte napětí ve svalech. Udělejte 10 opakování a každé podržte 5 vteřin.

 

Pevné čelo

Ukazováky přiložte na čelo a zafixujte (špičky prstů se dotýkají ve střede čela). Snažte se nadzdvihnout čelo nahoru proti tlaku prstů. Prsty táhněte pokožku čela jakoby dolů, naproti tomu táhněte čelo nahoru (jako byste se chtěli očima podívat nahoru). Udělejte 10 opakování, každé podržte 10 vteřin.

 

Polibek

Klasický polibek. Našpulte rty do polibku a silně tlačte jeden proti druhému. Snažte se rty co nejvíc vytáhnout. Držte 5 vteřin a nahlas „cmukněte“. „Cmukání“ cvik zintenzivní. Opakujte 10krát.

 

Pevný krk

Pohodlně si sedněte, opřete se a vyrovnejte. Ramena držte dolů. Otevřete ústa a čelist mírně vytlačte vpřed. Pohled směřuje vzhůru.


Hlavu jemně zakloňte, ramena tlačte co nejvíce dolů. Teď byste měli cítit napnutí krčních a ramenních svalů. V napětí držte 5 vteřin. Tímto cvikem se aktivizuje regenerace pokožky a lymfatický systém se uvolní.

 

 

Jenom cvičit nestačí

Pravidelné cvičení je základem zdraví pro Vaši pokožku, avšak výživa je neméně důležitá. A to jak zevnitř, tak zvenčí. Proto cvičení kombinujte s pravidelným nanášením Vašeho oblíbeného anti-age krému a hlavně nezapomínejte na zdravé stravování a dodržování pitného režimu.

 

Tak ať se Vám dobře cvičí :)

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz